Kleurboekje met stickers...
Vrolijke boekje met 16 pagina's Sint tekeningen om in te kleuren en een dubbel vel met Sint stickertjes. Afmeting: 13 x 9.5 cm. Verschillende uitvoeringen worden door elkaar geleverd.
Vanwege de Europese PPWR verordening die 12 augustus 2026 is ingegaan, verzend ik momenteel niet meer naar andere landen dan Nederland.
Ik ben via Signal, iMessage, SMS, WhatsApp of E-mail bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 16:00.
06 - 1432 0296
geraldien@hippe-traktaties.nl
KvK 57356483
Pakketen worden via PostNL, DHL of DPD verzonden.
Afhalen is mogelijk op afspraak.
Er kan met iDEAL | Wero, Overschrijving, Bancontact, KBC/CBC en Belfius betaald worden.
Ruilen of retourneren kan binnen 14 dagen na ontvangst van de bestelling. Stuur binnen 48 uur een mailtje naar geraldien@hippe-traktaties.nl met de reden waarom je een artikel wilt ruilen of retourneren. Kant en klare traktaties worden niet retour genomen, dit omdat elk artikel voor elke klant specifiek gemaakt wordt. Na ontvangst van het artikel wordt het aankoop bedrag excl. verzendkosten binnen 2 weken terug gestort. De verzendkosten van het retour sturen zijn voor de klant. Hippe Traktaties accepteert alleen pakketjes welke voldoende gefrankeerd zijn.
Ronde stickers met daarop een ijsje Leuk om op je traktatie of kadootje te plakken Doorsnede: 4 cm Ontwerp: Studio Schatkist Je ontvangt 10 stuks
Ronde stickers met daarop een ijsje Leuk om op je traktatie of kadootje te plakken Doorsnede: 4 cm Ontwerp: Studio Schatkist Je ontvangt 10 stuks
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Review verzonden
Uw review kan niet verzonden worden
Vrolijke boekje met 16 pagina's Sint tekeningen om in te kleuren en een dubbel vel met Sint stickertjes. Afmeting: 13 x 9.5 cm. Verschillende uitvoeringen worden door elkaar geleverd.
Ronde stickers met daarop een ijsje Leuk om op je traktatie of kadootje te plakken Doorsnede: 4 cm Ontwerp: Studio Schatkist Je ontvangt 10 stuks
Stickers 'Papa je bent zo lief' Je kunt ze bijvoorbeeld gebruiken op vaderdag kadootjes, post of op een kadobon. Bij Hippe Traktaties vind je heel veel verschillende stickers, voor heel veel verschillende gelegenheden. Je ontvangt 5 stuks Afmeting 35 mm
Vrolijke boekje met 16 pagina's Kerst tekeningen om in te kleuren en een dubbel vel met Kerst stickertjes. Afmeting: 13 x 9.5 cm. Verschillende uitvoeringen worden door elkaar geleverd.
Leuke stickers voor op een traktatie! De stickers met de tekst 'Ik ga jullie missen'. Kan je bijvoorbeeld leuk gebruiken als afscheidstrakatie op een kinderdagverblijf. Handig ! Je kunt gelijk traktatiezakjes mee bestellen of kijk hier voor meer opties...
Leuk stickerpakket met Juf & Meester stickers. Heel handig voor bijvoorbeeld aan het einde van het schooljaar. Ideaal voorop kadootjes, als sluitsticker of om een kadozakje dicht te plakken. Het is een verrassing wat je krijgt.
Sticker - Van de Sint voor jou wit/zwart Mooi groot formaat Maak je Sinterklaaskadootje nog leuker met deze prachtige sticker! De stickers kun je gebruiken voor het versieren van je kadootjes, traktaties, Sinterklaaspost, maar ook bij het dichtplakken van een kadozakje
Leuke stickers voor op een traktatie! Op de stickers is ruimte over gelaten om de naam van je kindje op de sticker te zetten. Deze naam komt het mooiste uit met een zwarte permanente stift met een dunne punt. We hebben cijfers van 1 t/m 12 jaar! Let op! De naam schrijf je er zelf op.
Mini kaartje met de tekst 'de leukste juf dat ben jij!' Voeg deze leuke kaart bij een cadeautje en je hebt een origineel afscheidcadeautje voor je lieve juf
Wil je de juf op een leuke manier bedanken? Met deze kaartjes kan je de juf op een leuke manier bedanken voor het leuke schooljaar. De kaartjes zijn ook goed te gebruiken voor een afscheid van het kinderdagverblijf. Of gewoon om hem te laten weten dat je blij met haar bent. De tofste juf dat ben...
Met deze geschenkverpakking maak je een kleinigheidje nét wat leuker om te geven. Perfect voor kleine cadeautjes, snoepjes, cadeaubonnen of traktaties.
Wil jij je juf/meester bedanken voor het afgelopen schooljaar, of wil je hen gewoon laten weten hoe blij je met hen bent? Hoe leuk is dat dan om te doen met dit kaartje! Je kunt het kaartje bij een kadootje toevoegen, of bijvoorbeeld aan een mooie bos bloemen hangen. Het formaat van het...
Stickermix - Fijne vakantie Leuk om op een kadootje, in je agenda of als sluitsticker op een kadozakje te plakken
Kadolabel met de tekst: Zo blij met een meester als jij ! Leuk om te gebruiken voor een meesterkadootje.
Wil jij de juf bedanken voor het afgelopen schooljaar, of wil je haar gewoon laten weten hoe blij je met haar bent? Hoe leuk is het dan om te doen met deze kaart. Je kunt de kaart bij een kadootje voegen, zoals bij een tas, een tof notitieblok of bij een zelfgemaakt kado.
Leuk om als kadolabel aan een kadootje te bevestigen of aan een bloemetje te hangen. Met deze minikaartjes kun je alle kanten op!
Wil jij je lieve juf of toffe meester bedanken ? Dan is dit heel leuk om uit te delen bij afscheid op een kinderdagverblijf of peuterspeelzaal Of geef dit leuke pakketje als kadootje aan het einde van het schooljaar
Sticker - Hartstikke Bedankt Maak je kadootje of bedankje nog leuker met deze hippe sticker!
Leuke stickers met de tekst 'Super Bedankt voor het leuke schooljaar' Met deze leuke sticker versier je een kadootje voor de juf of meester. Leuk om de juf of meester te bedanken voor het leuke schooljaar.
Zeg het met een kaartje! Mooie ansichtkaart met tekst aan de voorzijde 'Bedankt'
Wil jij de juf bedanken voor het afgelopen schooljaar, of wil je haar gewoon laten weten hoe blij je met haar bent? Hoe leuk is het dan om te doen met dit kaartje, met de tekst: Juf ! Je kunt de kaart bij een kadootje voegen, zoals bij een tas of een tof notitieblok
Pennen heeft de juf nóóit genoeg. Met deze ECO balpennen, die gemaakt zijn van milieuvriendelijk materiaal, zorgt je voor een ecologisch kadootje. De pennen zijn gemaakt van karton en kunststof van 100% biologisch afbreekbaar maïs. Leuk als bedankje voor de juf of als cadeautje voor juffendag! De...
Leuk vierkant notitieblok met tekst 'Niet vergeten'. Ook leuk voor het einde van het schooljaar om je juf of meester te bedanken. Bijvoorbeeld met een zakje vergeet-mij-nietjes en een pen of potlood erbij Natuurlijk wordt het mooi ingepakt naar je verzonden.
Kadolabel met de tekst: Trots op jou Maak bijvoorbeeld je avondvierdaagse kadootje nog leuker met deze leuke kadokaartjes!
Uit de collectie van Studio Schatkist, deze vrolijke ansichtkaart 'Just Chill'
Vrolijke kaart uit de collectie van Studio Schatkist Aan wie stuur jij deze leuke kaart? Of geef hem bij een kadootje aan je meester of juf :)
Dit leuke notitieblokje met een ijscokar erop is ideaal om een gezellig briefje te schrijven of een snelle krabbel! Ook erg leuk om te geven als je iemand een fijne vakantie wilt wensen, bijvoorbeeld je juf of meester Natuurlijk pak ik het mooi voor je in :)
Dit leuke notitieblokje met een softijsje erop is ideaal om een gezellig briefje te schrijven of een snelle krabbel! Ook erg leuk om te geven als je iemand een fijne vakantie wilt wensen, bijvoorbeeld je juf of meester Natuurlijk pak ik het mooi voor je in :)