Bakkerstouw zwart/wit 5 meter
Bakkerstouw zwart wit touw. Leuk om traktaties mee te versieren of je kadootjes mee in te pakken. Handig voor het bevestigen van kaartjes, kadodecoratie en labels
Vanwege de Europese PPWR verordening die 12 augustus 2026 is ingegaan, verzend ik momenteel niet meer naar andere landen dan Nederland.
Ik ben via Signal, iMessage, SMS, WhatsApp of E-mail bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 16:00.
06 - 1432 0296
geraldien@hippe-traktaties.nl
KvK 57356483
Pakketen worden via PostNL, DHL of DPD verzonden.
Afhalen is mogelijk op afspraak.
Er kan met iDEAL | Wero, Overschrijving, Bancontact, KBC/CBC en Belfius betaald worden.
Ruilen of retourneren kan binnen 14 dagen na ontvangst van de bestelling. Stuur binnen 48 uur een mailtje naar geraldien@hippe-traktaties.nl met de reden waarom je een artikel wilt ruilen of retourneren. Kant en klare traktaties worden niet retour genomen, dit omdat elk artikel voor elke klant specifiek gemaakt wordt. Na ontvangst van het artikel wordt het aankoop bedrag excl. verzendkosten binnen 2 weken terug gestort. De verzendkosten van het retour sturen zijn voor de klant. Hippe Traktaties accepteert alleen pakketjes welke voldoende gefrankeerd zijn.
Lijstjes maken een juf blij, dat is een feit!
Daarom is deze handige weekplanner een uitkomst om de week lekker vol te plannen.
De weekplanner is enkelzijdig gedrukt zodat je direct door kan bladeren naar de volgende week.
Je kan in totaal 50 weken invullen.
PRODUCT INFORMATIE
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Review verzonden
Uw review kan niet verzonden worden
Bakkerstouw zwart wit touw. Leuk om traktaties mee te versieren of je kadootjes mee in te pakken. Handig voor het bevestigen van kaartjes, kadodecoratie en labels
Supermooie traktatie-sticker met de tekst : Ik zwaai gedag, omdat ik naar de basisschool mag
Vrolijke stapel kleurpotloden. Ieder stapelpotlood bestaat uit 5 verschillende kleurpotloodjes in beren figuurtje. Erg leuk bij afscheid, bijvoorbeeld met een label met een sticker met de tekst: Het was bere-gezellig met jou !
Leuke paarden potloden, met een leuk printje en een gummetje. Prijs is per stuk. Afmeting : 19 cm
Maak van ieder kadootje een klein feestje door deze sticker te gebruiken. Of gebruik hem op een traktatie of als sluitsticker op een envelop. Ook leuk in combinatie met de kadozakjes om er een echt feestje van te maken.
Sticker - hoera een meisje Maak je traktatie of kadootje nog leuker met deze hippe stickers!
Sticker - Fijne vakantie Wil je iemand een fijne vakantie wensen ? Dan is deze sticker perfect voor op je kadootje, zelfgemaakte knutselwerkje of post.
Tof kadolabel met de tekst Dankjewel voor dit toffe jaar ! Erg leuk aan het einde van het schooljaar om je juf of meester te bedanken. Op de achterkant is ruimte voor een persoonlijke tekst.
Gebruik deze stickers op een kadootje voor de meester, om hem te bedanken voor het schooljaar. Of omdat je hem wilt laten weten hoe blij je met hem bent. Ook leuk in combinatie met de kadozakjes om er een echt feestje van te maken.
Dit leuke wensbuisje is gevuld met een armbandje in leuke felle kleuren en is voorzien van een goudkleurig hartje. De armbandjes worden willekeurig geleverd. Natuurlijk pak ik het mooi voor je in :)
Het einde van het schooljaar nadert en hoe leuk is het om je meester te bedanken met een klein cadeautje of kaartje. Deze kaart is gemaakt van beschrijfbaar papier, dus je kunt hem inkleuren, of maak op de achterkant een tekening. Natuurlijk kun je er ook iets liefs en je naam erop schrijven.
Een supertoffe shopper bedrukt met de tekst : de beste meester Ook een superleuk kadootje voor je meester, bijvoorbeeld om te geven aan het einde van het schooljaar ! Natuurlijk pak ik leuk voor je in :)
Lieve invulkaart voor de liefste juf. Vind je het leuk om iets liefs aan je juf te schrijven? Dat kan op deze kaart met terugblik Schrijf de kaart lekker vol, voeg hem bij een cadeautje (bijvoorbeeld de bijpassende spiegeltjes) en je hebt een origineel afscheidcadeautje voor je lieve juf
Sticker - De gaafste meester ben jij Maak je traktatie of kadootje voor de meester nog leuker met deze hippe stickers!
Ronde stickers met daarop een ijsje Leuk om op je traktatie of kadootje te plakken Doorsnede: 4 cm Ontwerp: Studio Schatkist Je ontvangt 10 stuks
Mooie stickers met de tekst: dank je wel! Bij Hippe Traktaties vind je heel veel verschillende stickers, voor heel veel verschillende gelegenheden.
Té leuk toch dit lieve zakspiegeltje voor jouw juf ! Superleuk om te geven aan het einde van het schooljaar of zomaar om haar te laten weten dat je blij met haar bent :) Natuurlijk pak ik het leuk voor je in.
Wil jij de juf bedanken voor het afgelopen schooljaar ? Hoe leuk is het dan om te doen met deze kaart. Dit kaartje kun je ook gebruiken voor een afscheidskadootje voor de leidsters op het kinderdagverblijf Je kunt het kaartje bij een kadootje voegen, zoals bij een spiegeltje, tas, keycord of...
Kadolabel voor aan een cadeautje voor de juf. Leuk bij bijvoorbeeld leuke theezakjes, een doosje thee of een zakje met wat losse thee.
Dit schattige doosje lucifers zijn een leuk kadootje om iemand in het zonnetje te zetten. Bijvoorbeeld een lieve collega, vriendin of buurvrouw. Maar ook heel leuk om te geven met Juf- & Meesterdag, als kado aan het einde van het schooljaar, bij een traktatie of gewoon omdat je de meester of...
Mooie ronde kraft labels. Hang de labels aan een je traktatie of kadootje. Deze labels zijn heel handig om een (traktatie)sticker op te plakken. Op het voorbeeld zit een sticker van 4 cm
Lief kaartje, voor de allerliefste die jij kent... Maak je kado extra bijzonder door dit kadolabel er aan te bevestigen, of bevestig het met een lintje of een touwtje aan een mooie bos bloemen.
Wil jij je lieve juf bedanken of haar laten weten hoe blij je met haar bent? Dan is dit heel leuk om uit te delen bij afscheid op een kinderdagverblijf of peuterspeelzaal. Of geef dit leuke pakketje als kadootje aan het einde van het schooljaar
Met deze geschenkverpakking maak je een kleinigheidje nét wat leuker om te geven. Perfect voor een cadeautje voor je juf, wat lekkere snoepjes, cadeaubon of de juffensokken.
Deze ballonnen zijn perfect om de juf te bedanken voor het schooljaar. Ook geweldig om tussen een boeket te steken of op een kadootje te plakken. Succes verzekerd! De ballonnen zijn gemaakt van natuurlatex, 100%biologisch afbreekbaar. Merk: Sproetiz Prijs is per stuk
Gondeldoosjes zijn doosjes geschikt voor het snel verpakken van kleine kadootjes. Door de ronde vormen en makkelijke vouwlijnen is het eenvoudig in gebruik en zorgt een gondeldoosje voor een luxe uitstraling. Sluit je kadootje af met een bijpassende lintje en/of sluitsticker om deze compleet te...
Verras de juf met dit toffe spiegeltje. Om haar te verrassen voor Juf- & Meesterdag. Of bedank haar voor het afgelopen schooljaar. Geef het als kadootje voor een verjaardag! Maar ook heel leuk als kadootje bij een traktatie. Natuurlijk pak ik het mooi voor je in !
Pennen heeft de juf nóóit genoeg. Leuk als bedankje voor de juf of als cadeautje voor juffendag! Tip: Combineer de pennen met een notitieblok en een kadolabel, dan pak ik het leuk voor je in.
Gebruik deze sticker op een kadootje voor de juf, om haar te bedanken voor het schooljaar. Of omdat je haar wilt laten weten hoe blij je met haar bent. Ook leuk in combinatie met de kadozakjes om er een echt feestje van te maken. Doorsnede van de sticker is 4.5 cm. Je ontvangt 5 stuks Merk: Liefz
Met dit potlood maak je iedere juf blij! Ideaal bedankje aan het eind van het schooljaar, maar ook erg leuk als verjaardagskadootje.